Outsourcing kancelářských služeb – ceník

Potřebujete pomoci s administrativou, ale nemáte na to čas ani lidi? Nemůžete si dovolit platit sekretářku na plný úvazek?

V Internetové sekretářce najdete vaše spolehlivé administrativní zázemí.

Zastane všechny funkce, které byste přidělili vaší vlastní asistence. Služby Internetové sekretářky však na rozdíl od té na plný úvazek využíváte pouze v dobu, kdy potřebujete. Platíte tak skutečně jen za to, co vám vyhovuje. Mohou to být:

  • Jednorázové úkoly – když se toho navalí hodně a nemáte už na řadu z úkolů čas, nebo se prostě místo toho potřebujete věnovat důležitějším věcem.
  • Dlouhodobé úkoly – pokud máte každý měsíc pravidelně k vyřízení administrativu, ale není jí zase tolik na to, abyste si na ni najímali pracovní sílu na plný nebo vedlejší úvazek. Mzda vydaná za takovou pozici by se vám prostě nevrátila.

Ceny Internetové sekretářky

Každé podnikání je jiné a má odlišné nároky na finanční i časový rozpočet. Vycházíme vašim požadavkům maximálně vstříc, proto jsme stanovili standardní ceny pro živnostníky a menší firmy.

Ceník pro podnikatele

Ceník pro firmy

Máte specifické požadavky? Chcete si ujasnit, na kolik času virtuální asistentku potřebujete? Kontaktujte nás – společně vymyslíme řešení a navrhneme balíček „na klíč“ přesně pro vás.